Mobile Menu

Dienst Burgerlijke Stand en bevolkingsregister - Censo Aruba

Facebook
Twitter
youtube

Contact Informatie


Contact

Dienst Burgerlijke Stand en bevolkingsregister (Censo)

Hoofdkantoor

Dependance

Schoolstraat 2
Oranjestad
Aruba, Caribbean Sea
Telefoon: (297) 522-3676 (52-Censo)
Telefax: (297) 583-9160

LG Smith Boulevard 66
Oranjestad
Aruba, Caribbean Sea
Telefoon: (297) 522-3676
Telefax: (297) 583-9160

Openingstijden

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:45- 11:30
13:15- 15:30

Maandag t/m Vrijdag
07:45- 11:30
13:15- 15:30

Woensdagmiddag voor publiek gesloten

Alleen op afspraak

Personeel contactgegevens

Leiding

Naam: Sharin Luydens
Functie: Hoofd van dienst
E-mail adres: Sharin.Luydens@censo.aw

Afdeling: Gegevensverwerking (Burgerlijke Stand, inschrijving etc)

Tefoonnummer: 5223676 (52-Censo)
Extensienummer 653, 667, 668, 669, 670, 668, 658
Naam: Marguerite Nouel
Functie: Hoofd afdeling gegevensverwerking
E-mail adres: Marguerite.Nouel@censo.aw
Naam: Epifanio Wever
Functie: Senior medewerker gegevensverwerking
E-mail adres: Epifanio.Wever@censo.aw
Naam: Marcolino Dirksz
Functie: Allround medewerker gegevensverwerking
E-mail adres: Marcolino.Dirksz@censo.aw
Naam: Sharine Yarzagaray
Functie: Allround medewerker gegevensverwerking
E-mail adres: Sharine.Yarzagaray@censo.aw
Naam: Caridad Quandus
Functie: Allround medewerker gegevensverwerking
E-mail adres: Caridad.Quandus@censo.aw

Afdeling: Documenten en Inlichtingen (Paspoort. ID-kaart en andere documenten)

Tefoonnummer: 5223676 (52-Censo)
Extensienummer 652, 659, 662, 664,
Naam: Jessica Koolman
Functie: Hoofd afdeling documenten & inlichtingen
E-mail adres: Jessica.Koolman@censo.aw
Naam:
Functie:
E-mail adres:

Afdeling: Managmentondersteuning (Ondersteundende staf)

Tefoonnummer: 5223676 (52-Censo)
Extensienummer 655, 654, 651, 657,656
Naam: Karina Engelbrecht
Functie: Hoofd managementondersteuning
E-mail adres: Ayesha.Engelbrecht@censo.aw
Naam: Janneke Ponsioen
Functie: Juridisch- & beleidsadviseur
E-mail adres: Johanna.Ponsioen@censo.aw
Naam: Geward Bikker
Functie: Senior medewerker I&A
E-mail adres: Geward.Bikker@censo.aw
Naam: Shamir Silvania
Functie: Medewerker I&A
E-mail adres: Shamir.Silvania@censo.aw
Naam: Shirley Geerman
Functie: Kwaliteitscoördinator
E-mail adres: Shirley.Geerman@censo.aw
Naam: Henriette Odryzynski – Yarzagaray
Functie: Financieel controleur
E-mail adres: Henriette.Odryzynski@censo.aw
Naam: Jorell Loopstok
Functie: Financieel medewerker
E-mail adres: Jorell.Loopstok@censo.aw

 

Kantoor Locatie

Censo

Algemeen Bezoekadres
Schoolstraat 2
Oranjestad
Aruba, Caribbean Sea
Telefoon (297)5223676
Telefax (297)583-9160

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
07.45 - 11.30
13.15 - 15.30

Woensdagmiddag voor publiek gesloten

Afspraak maken

Dienst Burgerlijke Stand en Bevolkingsregister maakt afspraken makkelijk. Snel online een afspraak plannen.

Maak een afspraak

Locatie

Locatie